| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | PRF120-48A30 |
| MOQ: | 10 stukken |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | document vakje verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
120W industriële voeding die kosteneffectieve, standaard rail-gemonteerde, efficiënte en energiebesparende groene stroomoplossingen biedt. Ontworpen voor hoge stabiliteit en anti-interferentieprestaties in zware industriële omgevingen.
| Productnaam | 120W Industriële Voeding |
| Toepassing | Binnengebruik |
| Overstroombeveiliging | 230VAC, nominale belasting |
| Veiligheidsnormen | 48V |
| Ingangsspanningsreductie | 85VAC-100VAC |
| Materiaal Behuizing | Metaal |
| Afmetingen | 110 x 32 x 124 mm |
| Koelmethode | Vrije luchtconvectie |
| Modelnr. | Uitgangsvermogen | Nominale Uitgangsspanning & Stroom | Uitgangsspanningsbereik | Efficiëntie bij 230VAC | Max. Capacitieve Belasting |
|---|---|---|---|---|---|
| PRF120-48A30 | 120W | 48V/2.5A | 47.0-53.0V | 94% | 30000μF |
| Item | Bedrijfsomstandigheden | Min. | Typ. | Max. | Eenheid |
|---|---|---|---|---|---|
| Ingangsspanningsbereik | Nominale ingang (gecertificeerde spanning) | 100 | -- | 240 | VAC |
| AC ingang | 85 | -- | 264 | ||
| DC ingang | 120 | -- | 370 | VDC | |
| Ingangsspanningsfrequentie | Nominale AC ingang | 50 | -- | 60 | Hz |
| AC ingang | 47 | -- | 63 |
| Materiaal Behuizing | Metaal (AL5052, SPCC, SGCC) |
|---|---|
| Afmetingen | 110.00 x 32.00 x 124.00 mm |
| Gewicht | 490g ±1% (Typ.) |
| Koelmethode | Vrije luchtconvectie |