| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | PRF240-48A30 |
| MOQ: | 10 stukken |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | document vakje verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Beschrijving | 240V Voeding |
| Uitgangsvermogen | 240W |
| Nominale Uitgang | 48V/5A |
| Uitgangsspanning | 48.0-53.0 |
| Lekkage Stroom | <0.5mA |
| Veiligheidsnormen | 48V |
| Testspanning | 500VDC |
| Vervuilingsgraad | 2 |
Deze industriële 240W voeding levert 48V/5A output met hoge stabiliteit en anti-interferentie capaciteiten voor industriële besturingsapparatuur in zware omstandigheden. Het compacte, DIN-rail gemonteerde ontwerp bespaart ruimte en biedt betrouwbare stroom.
| Item | Bedrijfsomstandigheden | Min. | Typ. | Max. | Eenheid |
|---|---|---|---|---|---|
| Ingangsspanningsbereik | Nominale ingang (gecertificeerde spanning) | 100 | -- | 240 | VAC |
| AC ingang | 85 | -- | 264 | ||
| DC ingang | 120 | -- | 370 | VDC | |
| Ingangsstroom | Nominale ingang | -- | -- | 3 | A |
| Lekkage Stroom | 264VAC | <0.5mA | |||
| Item | Specificatie |
|---|---|
| Materiaal Behuizing | Metaal (AL5052, SPCC) |
| Afmetingen | 124.00 x 41.00 x 110.00 mm |
| Gewicht | 650g (Typ.) |
| Koelmethode | Vrije luchtconvectie |