| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | M0806F-2/P00R |
| MOQ: | 50 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Type | Contact |
| Naam | 6 Pin connector |
| Standaard | IEC 61076-2-104 |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactmateriaal | PA, zwart |
| Codering | Een |
| Grade van bescherming | IP67 |
| Pinnetje | 6 |
M8-aansluitingen worden in verschillende toepassingen gebruikt, waaronder:
| Standaard | IEC 61076-2-104 |
|---|---|
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactoppervlakmateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactmateriaal | PA, zwart |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| Zeehondenmateriaal | FPM/FKM |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Verontreinigingsgraad | 3 |
| Omgevingstemperatuur | -25°C tot +85°C |
| Paringscycli | > 100 |
| Grade van bescherming | IP67 |
| Pin toewijzing | Kleur van de draad | Codering | Nominale stroom | Spanning | Draadmeter | Kabeluitlaat | Lange | Model nr. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1=BN 2=WH 3=BU 4=BK 5=GY 6=PK |
Een | 2A | 30 V | 6x0.14 (6×26AWG) PVC, zwart |
Recht. | 2M | M0806F-2/P00R | |
| 5M | M0806F-5/P00R | |||||||
| 10M | M0806F-10/P00R |