| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | M1205FA-2/POOR |
| MOQ: | 50 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Naam van het product | M12 voorgeassembleerde kabelverbinding |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | legering |
| IP-tarief | IP67 |
| Uithoudingsvermogen | > 100 cycli |
| Isolatieweerstand | ≥ 100MΩ |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Omgevingstemperatuur | -25°C tot +85°C |
M12-connectoren zijn verkrijgbaar als gegoten kabelassemblages, die vooraf geconfigureerde oplossingen met verschillende kabellengtes en specificaties bieden.Kabelspecificaties en afmetingen kunnen worden aangepast aan de behoeften van de klant.
| Standaard | IEC 61076-2-101 |
|---|---|
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactoppervlakmateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactmateriaal | PA, zwart |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| Zeehondenmateriaal | FPM/FKM |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Verontreinigingsgraad | 3 |
| Omgevingstemperatuur | -25°C tot +85°C |
| Paringscycli | > 100 |
| Grade van bescherming | IP67 |
| Pin toewijzing | Verbindingsmethode | Codering | Nominale stroom | Spanning | Draadmeter | Kabeluitlaat | Lange | Model nr. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1=BN 2=WH 3=BU 4=BK 5=GY |
Een | 4A | 60 V | 5x0.34 (5 × 22 AWG) PVC, zwart |
Gevormd | 2M 5M 10M |
M1205FA-2/POOR M1205FA-5/POOR M1205FA-10/POOR |