| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | M1205F-5/P00R |
| MOQ: | 50 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Beschrijving | M12 Vooraf gemonteerde kabelverbinding |
| Lange | 2M/5M/10M |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| Standaard | IEC 61076-2-101 |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Omgevingstemperatuur | -25°C tot +85°C |
| Draadmeter | 5 × 0,34 (5 × 22AWG) PVC, zwart |
Industriële automatisering: M12-connectoren worden veel gebruikt in industriële automatiseringssystemen voor het verbinden van sensoren, actuatoren en besturingsapparaten.Hun robuuste ontwerp zorgt voor betrouwbare verbindingen in omgevingen met hoge trillingen, stof en vocht.
| Standaard | IEC 61076-2-101 |
|---|---|
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactoppervlakmateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactmateriaal | PA, zwart |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| Zeehondenmateriaal | FPM/FKM |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Verontreinigingsgraad | 3 |
| Omgevingstemperatuur | -25°C tot +85°C |
| Paringscycli | > 100 |
| Grade van bescherming | IP67 |
| Pin toewijzing | Kleur van de draad | Codering | Nominale stroom | Spanning | Draadmeter | Kabeluitlaat | Lange | Model nr. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1=BN 2=WH 3=BU 4=BK 5=GY |
Een | 4A | 60 V | 5x0.34 (5 × 22 AWG) PVC, zwart |
Recht. | 2M | M1205F-2/P00R | |
| 5M | M1205F-5/P00R | |||||||
| 10M | M1205F-10/P00R |