| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | M0804F-2/P00R |
| MOQ: | 50 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Naam van het product | M8 voorgeassembleerde kabelverbinding |
| Standaard | IEC 61076-2-104 |
| Contactoppervlakmateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactmateriaal | PA, zwart |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Omgevingstemperatuur | -25°C tot +85°C |
| Grade van bescherming | IP67 |
M8 Connector PVC-kabel voorgeassembleerd recht vrouwelijk 4 pin A-code IP67
Compacte grootte: De kleine vormfactor van M8-connectoren maakt ze ideaal voor toepassingen met beperkte ruimte, zoals compacte machines en dicht gepakte bedieningspanele.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Standaard | IEC 61076-2-104 |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactoppervlakmateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactmateriaal | PA, zwart |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| Zeehondenmateriaal | FPM/FKM |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Verontreinigingsgraad | 3 |
| Omgevingstemperatuur | -25°C tot +85°C |
| Paringscycli | > 100 |
| Grade van bescherming | IP67 |
| Pin toewijzing | Kleur van de draad | Codering | Nominale stroom | Spanning | Draadmeter | Kabeluitlaat | Lange | Model nr. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1=BN 2=WH 3=BU 4=BK | 1=BN 2=WH 3=BU 4=BK | Een | 3A | 60 V | 4x0,25 (4x24AWG) PVC, zwart | Recht. | 2M | M0804F-2/P00R |
| 5M | M0804F-5/P00R | |||||||
| 10M | M0804F-10/P00R |