| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | MB1206-1N-CV3M/HF |
| MOQ: | 10 stukken |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | document vakje verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Naam van het product | M12 6 poort distributie-koppelbox |
| Interface type | met kabel |
| Beschrijving | Distributie-koppelbox |
| Beëindiging | M12-aansluitingen |
| Gebruik van connectoren | Sensorverspreidingsdoos |
| Spanning - Nominale | 24V gelijkstroom/omgekeerd |
| Stroom (ampere) | 4 A |
| Grootte / Afmeting | 17.25*5.8*1.83cm |
De M12 6-Port Junction Box met PVC Flexible Cable is voorzien van NPN Single Channel met LED Display, ontworpen voor geautomatiseerde opslag en intelligente logistieke transportsystemen.Deze industriële verbindingsdoos verbindt barcode scanners, RFID-lezers, foto-elektrische sensoren, motorbestuurders en andere apparaten om materiaalopsporing, sortering en transportfuncties mogelijk te maken.
De verbindingsbox optimaliseert de signaalbedrading op transportbanden, vermindert kabelfouten en verbetert de logistieke efficiëntie.
| Bestelmodel | MB1206-1N-CV3M/HF |
| Type | NPN |
| Schil | PVC-flexible draad |
| Nominaal vermogen Ue | 24V gelijkstroom/omgekeerd |
| Nominale werkspanning Ub | 10...30 V gelijkstroom |
| Stroombelastingscapaciteit ((A) | 4 A |
| Totale stroom ((A) | 6 A |
| Vermogen bij indicatorlicht | Groen LED-indicatorlicht |
| Beschermingsgraad | IP67 (indien correct aangesloten) |
| Kleur van de omhulsel | GY |
| PVC-flexible draad | 310 / 3*0,5+6*0,3 mm2 |
| Pin Definitie | Pin 1: (+) Pin 2: (S2) Pin 3: (-) Pin 4: (S1) Pin 5: (PE) |
| LED-scherm | Vermogen (groen) Signal S1 (geel) Signal S2 (wit) |