| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | KAPN32X00 |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | document vakje verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
De geïntegreerde I/O-module van de EC/PN-serie beschikt over EtherCAT/ProfiNet industriële Ethernet-bustechnologie.het levert snelle gegevensverzameling en geoptimaliseerde systeemconfiguratie voor industriële toepassingen.
| Aantekening | Specificatie |
|---|---|
| Modelnummer | KAPN32X00 |
| Invoerkanalen | 32 digitale ingangen |
| Invoervermogenverbruik (MAX) | 2W |
| Inlaatspanning | 24 V gelijkstroom (± 25%) |
| Invoertype | NPN/PNP |
| Invoerlogisch signaal (1/0) | 15 ~ 30V / -3 ~ 3V |
| Invoerstroom (typisch) | 3 mA |
| Uitgangsstroom (MAX) | 500 mA |
| Isolatie | Isolatie van optocoupler van 500 V |
| Afmetingen | 115 mm × 72 mm × 25 mm |
| Werktemperatuur | -25°C tot 85°C |
| Beschermingsgraad | IP20 |
Ontworpen voor DIN35mm standaard spoorinstallatie met veer-type terminal blokken voor snelle bedrading. Ondersteunt alle belangrijke EtherCAT / ProfiNET master stations voor naadloze systeemintegratie.