| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | KA0800 |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | document vakje verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Naam van het product | Distribueert I/O-module |
| Naam | 8 kanaals digitale invoermodule |
| Aantal ingangskanalen | 8 |
| Inlaatspanning | 24VDC |
| Invoersignaaltype | PNP |
| Input Logic 1 Signal | 10-30V |
| Debounce tijd | 1 tot 10 ms |
| Productmodel | KA0800 |
| Productnaam | 8 kanaals digitale invoermodule |
| Vermogensspecificatie | |
| Huidig verbruik | 25 mA |
| Inlaatspanning | 24VDC |
| Toegelaten bereik | 24VDC ((± 25%) |
| Outputkenmerken | |
| Aantal uitgangskanalen | 8 |
| Invoer enkel type | PNP |
| Invoerstroom | 24VDC ((± 20%) |
| Invoerlogisch signaal 1 | 15 tot en met 30 V |
| Invoerlogisch signaal 0 | 3 V tot 3 V |
| Afspringen tijd | Configureerbaar:1~10 ms, standaardwaarde 3 ms |
| Typische waarde van de invoerstroom | 3 mA |
| Isolatie en weerstand tegen spanning | 500 V |
| Isolatie methode | Isolatie van de optocoupler |
| Fysieke eigendommen | |
| Afmeting | 100 mm x 68 mm x 12 mm |
| Operatietemperatuur | 0~55°C |
| Bergingstemperatuur | -25°C tot 85°C |
| Beschermingsgraad | IP20 |