| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | RJ45S-10/E10K |
| MOQ: | 80 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag packing |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Pin | 4 |
| Materiaal handgreep | TPU, zwart |
| Materiaal contactmoer | Messing, vernikkeld |
| Materiaal afdichting | FPM/FKM |
| Omgevingstemperatuur | -25~+85℃ |
| Isolatieweerstand | ≥100MΩ |
| Spanning | 48V |
| Nominale stroom | 1.5A |
De RJ45 Connector is vervaardigd met hoogwaardige materialen om duurzaamheid en een lange levensduur te garanderen. Het contactdrager materiaal is PA (zwart), wat uitstekende weerstand biedt tegen slijtage en corrosiebescherming. Dit materiaal biedt ook een hoge hittebestendigheid, wat zorgt voor betrouwbare prestaties bij verhoogde temperaturen.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Schroefdraad type | RJ45 |
| Materiaal contactmoer | Messing, vernikkeld |
| Materiaal contactoppervlak | Messing, verguld |
| Materiaal contactdrager | PA, zwart |
| Materiaal behuizing | TPU, zwart |
| Materiaal afdichting | FPM/FKM |
| Isolatieweerstand | ≥100MΩ |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Omgevingstemperatuur | -25~+85℃ |
| Koppelcycli | >100 |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Pin-toewijzing | Draadkleur | PIN | Nominale stroom | Spanning | Draaddikte | Kabeluitgang | Lengte | Model nr. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 = GEEL 2 = ORANJE 3 = WIT 6 = BLAUW |
4PIN | 1.5A | 48V | 2×2×0.25, afgeschermd (2×2×24AWG) | Recht | 10M | RJ45S-10/E10K |
De RJ45 connector is geschikt voor diverse netwerktoepassingen, waaronder:
Dit product wordt geproduceerd in Guangdong, China.
Ja, dit product is CE-gecertificeerd.
De minimale bestelhoeveelheid is 80 stuks.
Ja, we bieden verschillende prijzen op basis van de bestelhoeveelheid.
Het product is verpakt in polybags binnen exportkartons.
De levertijd is 5-8 werkdagen voor MOQ (80 stuks). Neem voor grotere hoeveelheden contact op met de verkoper.
We accepteren T/T, Western Union en MoneyGram.
De productiecapaciteit is 100.000 stuks per maand.