| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | RJ45S-15/E60K |
| MOQ: | 80 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag packing |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Spanning | 48V |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Materiaal handgreep | TPU, zwart |
| Lengte | Op maat gemaakt |
| Materiaal contactmoer | Messing, vernikkeld |
| Materiaal contactoppervlak | Messing, verguld |
| Nominale stroom | 1.5A |
| Koppelcycli | >100 |
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Schroefdraadtype | RJ45 |
| Materiaal contactmoer | Messing, vernikkeld |
| Materiaal contactoppervlak | Messing, verguld |
| Materiaal contactdrager | PA, zwart |
| Materiaal behuizing | TPU, zwart |
| Materiaal afdichting | FPM/FKM |
| Isolatieweerstand | ≥100MΩ |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Omgevingstemperatuur | -25~+85℃ |
| Koppelcycli | >100 |
| Beschermingsgraad | IP20 |