| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | RJ45S-3/E10K |
| MOQ: | 80 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag packing |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Zeehondenmateriaal | FPM/FKM |
| Contactoppervlakmateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Verontreinigingsgraad | 3 |
| Spanning | 48 V |
| Materiaal van de greepcarrière | TPU, zwart |
| Pinnetje | 4, 8 |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
De RJ45 Connector is voorzien van een duurzame messing, vernikkelde knoop die een uitstekende corrosiebestendigheid en langdurige betrouwbaarheid biedt, zelfs in harde omgevingen.met een werkstemperatuur van -25 °C tot +85 °CDeze connector is geschikt voor zowel binnen- als buitenindustrie.
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Draadtype | RJ45 |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactoppervlakmateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactmateriaal | PA, zwart |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| Zeehondenmateriaal | FPM/FKM |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Verontreinigingsgraad | 3 |
| Omgevingstemperatuur | -25°C tot +85°C |
| Paringscycli | > 100 |
| Grade van bescherming | IP20 |
| Pin toewijzing | Kleur van de draad | PIN-code | Nominale stroom | Spanning | Draadmeter | Kabeluitlaat | Lange | Model nr. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 = YE 2 = OF 3 = WH 6 = BU |
4PIN | 1.5A | 48 V | 2x2x0.25, afgeschermd (2 × 2 × 24 AWG) Blauwgroen, PVC, Overdosis = 6.5 |
Recht. | 3M | RJ45S-3/E10K |
De RJ45-connector is ontworpen voor betrouwbare prestaties in verschillende netwerkaanpassingen, waaronder:
Met IP20-bescherming tegen stof en puin en een contactweerstand van ≤ 5mΩ zorgt deze connector voor een stabiele, snelle gegevensoverdracht in veeleisende omgevingen.