| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | De in punt 6.2.4.1 bedoelde gegevens worden gebruikt voor de beoordeling van het gebruik van de in p |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | document vakje verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Beschrijving | 480W stroomtoevoer |
| Uitgangsvermogen | 480 W |
| Nominale productie | 24V/20A |
| Uitgangsspanning | 24-28V |
| Power Factor. | 400VAC-500VAC |
| Huismateriaal | Metalen (AL5052.SPCC) |
| Afmetingen | 80.00 x 124,00 x 127,00 mm |
De PRFT480-xxA46S-serie biedt driefasige rails met hoge kostenprestaties, efficiëntie en betrouwbaarheid.het ondersteunt zware lasten zoals gelijkstroommotoren of capacitieve lasten, terwijl het uitstekende EMC-prestaties en veiligheidsgerechtigheid behoudt (UL508, UL/IEC62368, EN62477, IEC60664).
| Artikel 1 | Werkomstandigheden | - Min. | Typus. | Max, ik ben er klaar voor. | Eenheid |
|---|---|---|---|---|---|
| Invoerspanningsbereik | Nominale ingang (gecertificeerde spanning) | 380 | - Dat is... | 480 | VAC |
| AC-invoer | 320 | - Dat is... | 550 | ||
| DC-invoer | 450 | - Dat is... | 800 | VDC | |
| Invoerspanning Frequentie | 47 | - Dat is... | 63 | Hz |
| Artikel 1 | Werkomstandigheden | - Min. | Typus. | Max, ik ben er klaar voor. | Eenheid |
|---|---|---|---|---|---|
| Uitgangsspanning nauwkeurigheid | Volledige belastingbereik | - Dat is... | ± 10 | - Dat is... | % |
| Ripple & Noise | 20 MHz bandbreedte (piek-piekwaarde) | - Dat is... | - Dat is... | 150 | mv |
| Werktemperatuur | -40 | - Dat is... | + 70 | °C |