| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | M7803F-2/P00K |
| MOQ: | 5 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag packing |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Contactdrager Materiaal | PA, Zwart |
| Contactoppervlak Materiaal | Messing, Verguld |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Codering | A |
| Koppelcycli | >100 |
| Kabel Materiaal | PVC, Zwart |
| Beschrijving | 7/8" Kabel Connector |
| Spanning | 600V |
| Draadkleur | 1=GN/YE,2=BN,3=BU |
| Omgevingstemperatuur | -25~+85℃ |
| Codering | A |
| Behuizingsmateriaal | TPU, Zwart |
| Nominale Stroom | 8A |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Contactmoer Materiaal | Messing, Vernikkeld |
| Beschrijving | 7/8" Kabel Connector |
| Connectortype | Recht |
| Spanning | 600V |