| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | UES-05TH |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Box Packing |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Uitwisselingspercentage | 1.488Mpps |
| Pakketbuffergeheugen | 1.2Mbit |
| PoE Max Power Per Port | 30 W (IEEE 802.3at) |
| Bandbreedte | 14G |
| Energieverbruik | < 3W |
| MAC-adres | 2K |
| Huizen | Metalen |
| Doorstuurmodus | Verzamel-en-verplaats |
Robuuste Ethernet-switches zijn essentiële componenten in industriële netwerkomgevingen en bieden betrouwbare en veilige connectiviteit voor verschillende toepassingen.Ontworpen om te voldoen aan de eisen van harde industriële omgevingen, deze schakelaars combineren duurzaamheid met geavanceerde functies.
| Koeling | met natuurlijke koeling zonder ventilator |
| Pakketbuffergeheugen | 1.2Mbit |
| Bandbreedte | 14G |
| PoE Max Power Per Port | 30 W (IEEE 802.3at) |
| Bergingstemperatuur | -40~75°C (-40~167°F) |
| Inlaatspanning | DC12-52V/DC 48-52V ((PoE) |
| PoE+havens | 4GE PoE, 802.3af, 802.3at, automatische onderhandeling |
| Werktemperatuur | -40~75°C (-40~167°F) |
| MAC-adres | 2K |
| Relatieve luchtvochtigheid | 5% tot 95%, niet-condenserend |
Deze industriële Ethernet-switches zijn ideaal voor veeleisende omgevingen, waaronder productie-installaties, vervoerssystemen, elektriciteitsbedrijven en bewakingsnetwerken.Hun robuuste ontwerp zorgt voor betrouwbare prestaties in bedrijfskritische toepassingen waar de uptime van het netwerk cruciaal is.
Elke Industrial Ethernet Switch is veilig verpakt in beschermende dozen met schuim demping om schade te voorkomen tijdens het transport.met voor alle zendingen verstrekte volggegevens.