| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | UES-05TH |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Box Packing |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| PoE Max Power Per Port | 30 W (IEEE 802.3at) |
| Koeling | met natuurlijke koeling zonder ventilator |
| Beschermingscategorie | IP40 |
| Vermogensindicator | PWR |
| Bergingstemperatuur | -40~75 °C ((-40~167 °F) |
| PoE+havens | 4GE PoE, 802.3af,802.3at, automatische onderhandeling |
| Latentie | < 10 μs |
| Doorstuurmodus | Verzamel-en-verplaats |
| Pakketbuffergeheugen | 1.2Mbit |
| Verbindingsterminal | Afneembare schroefterminalenblok |
| Gewicht | 0.36kg |
| MAC-adres | 2K |
| MTBF | 300000 uur |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
| Certificering | CE |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Prijs | Onderhandelbaar |
| Verpakking | Doosverpakking |
| Leveringstermijn | 5-8 werkdagen |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen | 100, 000 stuks per maand |