| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | KAWPN32X00/0032N/0032/16X16N/16X16 |
| MOQ: | 5 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag -verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, MoneyGram, Western Union |
| Model | Type | Kanalen | Uitgangstype |
|---|---|---|---|
| KAWPN32X00 | Digitale Ingangsmodule | 32 DI | - |
| KAWPN0032N | Digitale Uitgangsmodule | 32 DO | NPN |
| KAWPN0032 | Digitale Uitgangsmodule | 32 DO | PNP |
| KAWPN16X16N | Digitale I/O Module | 16 DI + 16 DO | NPN |
| KAWPN16X16 | Digitale I/O Module | 16 DI + 16 DO | PNP |
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Ingangsvermogen | 2W |
| Ingangsspanning | 24VDC (±25%) |
| Ingangsstroom | 3mA |
| Uitgangsstroom | Max. 500mA |
| Isolatiespanning | 500V |
| Isolatiemethode | Optocoupler |
| Ingangslogica 1 | 15~30V |
| Ingangslogica 0 | -3~3V |
| Uitgangslogica 1 | 15~30V |
| Uitgangslogica 0 | -3~3V |
| Afmetingen | 100 x 100 x 42.5mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10~55°C |
| Opslagtemperatuur | -20~80°C |
| Beschermingsklasse | IP20 |
| Interface | 2×RJ45 (X1/X2) + Type-C |
| Montage | DIN-rail (35mm) |
| Certificering | CE |