| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | F1203F-SFLC/F1204F-SFLC/F1205F-SFLC/F1208F-SFLC/F1212F-SFLC |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Papieren doosverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Model | Codering | Pinnen | Nominale stroom | Nominale spanning |
|---|---|---|---|---|
| F1203F-SFLC | A-code | 3 | 4A | 250V |
| F1204F-SFLC | A-code | 4 | 4A | 250V |
| F1205F-SFLC | A-code | 5 | 4A | 60V |
| F1208F-SFLC | A-code | 8 | 2A | 30V |
| F1212F-SFLC | A-code | 12 | 1,5A | 30V |
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Standaard | IEC 61076-2-101 |
| Codering | A-code |
| Geslacht | Vrouwelijk |
| Verbindingstype | Soldeer beker |
| Montage | Vooraan bevestigd (paneelmontage) |
| Flenstype | Vierkante flens |
| Hoek | Direct |
| Nominale stroom | 1,5A / 2A / 4A (modelafhankelijk) |
| Nominale spanning | 30V / 60V / 250V (modelafhankelijk) |
| Isolatieweerstand | ≥ 100MΩ |
| Neem contact op met Weerstand | ≤ 5mΩ |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +85°C |
| Mechanische levensduur | >100 paringscycli |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Moer materiaal | Legering, koper-zink, vernikkeld |
| Contactmateriaal | Legering, koper-zink, verguld |
| Neem contact op met dragermateriaal | PA, zwart |
| Materiaal klemlichaam | Legering, koper-zink, vernikkeld |
| Afdichtingsmateriaal | FPM/FKM |
| Pin | Functie |
|---|---|
| 1 | -- |
| 2 | -- |
| 3 | -- |
| 4 | (Aarde/Sleutel) |
| Pin | Functie |
|---|---|
| 1 | -- |
| 2 | -- |
| 3 | -- |
| 4 | -- |
| Pin | Functie |
|---|---|
| 1 | -- |
| 2 | -- |
| 3 | -- |
| 4 | -- |
| 5 | -- |
| Pin | Functie |
|---|---|
| 1 | -- |
| 2 | -- |
| 3 | -- |
| 4 | -- |
| 5 | -- |
| 6 | -- |
| 7 | -- |
| 8 | -- |
| Pin | Functie |
|---|---|
| 1 | -- |
| 2 | -- |
| 3 | -- |
| 4 | -- |
| 5 | -- |
| 6 | -- |
| 7 | -- |
| 8 | -- |
| 9 | -- |
| 10 | -- |
| 11 | -- |
| 12 | -- |