| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | U12-D200N(P) 2T-R00A |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Beschrijving | Ultrasone Sensoren 20-200mm |
| Schakelfrequentie | 45Hz |
| Voedingsspanning | 10-30V DC |
| LED Kleur | Groen, Rood |
| Dode zone | 0-20mm |
| Resolutie | 0.1mm |
| Stroom zonder belasting | ≤30mA |
| Gewicht | 20g |
| Model | U12-D200N(P)2T-R00A |
| Detectiebereik | 20-200mm |
| Dode zone | 0-20mm |
| Resolutie | 0.1mm |
| Herhaalbaarheid | ±0.15%F.S. |
| Nauwkeurigheid | ±1%(ingebouwde temperatuurdriftcompensatie) |
| Responstijd | 22ms |
| Schakelhysteresis | 1mm |
| Schakelfrequentie | 45Hz |
| Initialisatietijd | < 500ms |
| Voedingsspanning | 10-30V DC, beveiliging tegen omgekeerde polariteit |
| Rode LED | Geen object gedetecteerd: Brandt, leren bij geen object gedetecteerd: Knippert |
| Groene LED | Object gedetecteerd: Brandt, leren bij object gedetecteerd: Knippert |
| Overstroombeveiliging | 200mA, Rode LED en Groene LED knipperen tegelijkertijd |
| Belastingsimpedantie | I/ < 300 Ohm, U/ > 1k Ohm |
| Stroom zonder belasting | ≤30mA |
| Ingangstype | Teach-in en synchronisatie |
| Materiaal | Koper vernikkeld, plastic onderdelen, glas epoxyhars |
| Behuizingsclassificatie | IP67 |
| Aansluittype | 4pin, M12 connector |
| Omgevingstemperatuur | -25℃ ~ +70℃ (248~343K) |
| Opslagtemperatuur | -40℃ ~ +85℃ (233~358K) |
| Gewicht | 20g |
| Uitgangstype | N2: 1 npn schakeluitgang NO/NC P2: 1 pnp schakeluitgang NO/NC |