| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | U18-D300UIT-R00A |
| MOQ: | 10 stukken |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Detectiebereik | 30-300 mm |
| Blinde zone | 0-30 mm |
| Resolutie | 0,1 mm |
| Responstijd | 22 ms |
| Stroom zonder belasting | ≤30 mA |
| Voedingsspanning | 10-30 V DC |
| Behuizingsclassificatie | IP67 |
| Aansluittype | 5-pins, M12 connector |
| Model | U18-D300UIT-R00A |
| Herhaalbaarheid | ±0,15% VS |
| Nauwkeurigheid | ±1% (met ingebouwde temperatuurdriftcompensatie) |
| Initialisatietijd | < 500 ms |
| Voedingsspanning | 10-30V DC met beveiliging tegen omgekeerde polariteit |
| LED-indicatoren | Rood: geen object gedetecteerd (brandt), Groen: object gedetecteerd (brandt) |
| Overstroombeveiliging | 200 mA (LED's knipperen tegelijkertijd) |
| Belastingimpedantie | I/ 1k Ohm |
| Invoertype | Teach-in en synchronisatie |
| Materiaal | Koper vernikkeld, kunststof fittingen, glas epoxyhars |
| Omgevingstemperatuur | -25°C ~ +70°C (248~343K) |
| Opslagtemperatuur | -40°C ~ +85°C (233~358K) |
| Gewicht | 35 g |
| Uitgangstype | UI: 1 analoge spanningsuitgang 0-10V + 1 analoge stroomuitgang 4-20mA, omhoog/omlaag |