| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | M1204DM-2-M1204DM/E301 |
| MOQ: | 50 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Beschrijving | IE Verbindingskabel M12 connector |
| Kleur | Groen |
| IP-tarief | IP67 |
| Uithoudingsvermogen | > 100 cycli |
| Isolatieweerstand | ≥ 100MΩ |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Omgevingstemperatuur | -25°C tot +85°C |
| Type aansluiting | Schroefvergrendeling |
| Pinnetje | 4 / 8 |
| Standaard | IEC 61076-2-101 |
|---|---|
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactoppervlakmateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactmateriaal | PA, zwart |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| Zeehondenmateriaal | FPM/FKM |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Verontreinigingsgraad | 3 |
| Omgevingstemperatuur | -25°C tot +85°C |
| Paringscycli | > 100 |
| Grade van bescherming | IP67 |
| Kleur van de draad | Codering | Nominale stroom | Spanning | Draadmeter | Kabeluitlaat | Lange | Model nr. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 = WH/OR(+tx) 2 = WH/GH(+rx) 3 = OR(-tx) 4 = GN(-rx) |
D | 2A | 60 V | 2x2x0.25, afgeschermd (2 × 2 × 24 AWG) Blauwgroen, PVC, Overdosis = 5.6 |
Recht. | 2M | M1204DM-2/E301 |