| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | U18-D300N(P) 2T-R00A |
| MOQ: | 10 stukken |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Detectiebereik | 30-300 mm |
| Blinde zone | 0-30 mm |
| Herhaalbaarheid | ± 0,15% F.S. |
| Reactietijd | 22 seconden |
| Hysteresis schakelen | 2 mm |
| Schakelfrequentie | 45 Hz |