| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | KRH-Q50G-R4 |
| MOQ: | 10 stukken |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | document vakje verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Huidig verbruik | <70mA@24V |
| Lees-/schrijfbereik | 0~100mm (Gerelateerd aan de tags) |
| Bedrijfsfrequentie | 13.56MHz |
| Transmissieafstand | <10m |
| Connector | 5Pin-M12-Acoded-Male |
| Communicatie-interface | RS-485 |
| Bedrijfstemperatuur | -30℃~+70℃ |
| Transmissiesnelheid | 9600~115200 bps |
Deze Vierkante HF Lees-/Schrijfkop is ontworpen voor RFID-toepassingen met RS485-interface, met een lees-/schrijfbereik van 0-100 mm en een 5Pin M12 Male Connector voor betrouwbare industriële connectiviteit.