| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | M1212F-5/P00R |
| MOQ: | 50 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Beschrijving | M12 aansluiting 12 pin |
| Draadmeter | 12 × 0,14 (12 × 26AWG) PVC, zwart |
| Contactmateriaal | PA, zwart |
| Standaard | IEC 61076-2-101 |
| Zeehondenmateriaal | ≥ 100 MΩ |
| Verontreinigingsgraad | 3 |
| Paringscycli | > 100 |
| Kabellengte | 5 m |
| Standaard | IEC 61076-2-101 |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactoppervlakmateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactmateriaal | PA, zwart |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| Zeehondenmateriaal | FPM/FKM |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Verontreinigingsgraad | 3 |
| Omgevingstemperatuur | -25°C tot +85°C |
| Paringscycli | > 100 |
| Grade van bescherming | IP67 |
| Pin toewijzing | Kleur van de draad | Codering | Nominale stroom | Spanning | Draadmeter | Kabeluitlaat | Lange | Model nr. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1=BN 2=BU 3=WH 4=GN 5=PK 6=YE 7=BK 8=GY 9=RD 10=VT 11=GY/PK 12=RD/BU |
Een | 1.5A | 30 V | 12x0.14 (12×26AWG) PVC, zwart |
Recht. | 2M 5M 10M |
M1212F-2/P00R M1212F-5/P00R M1212F-10/P00R |