| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | F1203M-SF/M16 |
| MOQ: | 50 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Type | M12-aansluiting |
| Beschrijving | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Spanning | 250 V |
| Contactpersonen | Soldeerbeker |
| Codering | Een |
| Pinnetje | 3 |
| Standaard | IEC 61076-2-101 |
|---|---|
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactoppervlakmateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactmateriaal | PA, zwart |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| Zeehondenmateriaal | FPM/FKM |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Verontreinigingsgraad | 3 |
| Omgevingstemperatuur | -25°C tot +85°C |
| Paringscycli | > 100 |
| Grade van bescherming | IP67 |
| Pin toewijzing | |
|---|---|
| Montage-type | Voorste montage |
| Codering | Een |
| Nominale stroom | 4A |
| Spanning | 250 V |
| Kabeluitlaat | Recht. |
| Beëindiging van contacten | Soldeerbeker |
| Deel nr. | F1203M-SF/M16 |