| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | F1205M-SR/M16 |
| MOQ: | 50 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Type | M12-aansluiting |
| Beschrijving | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Spanning | 60 V |
| Contactpersonen | Soldeerbeker |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Omgevingstemperatuur | -25°C tot +85°C |
| Paringscycli | > 100 |
De M12 Panel Mount Connector Male 5 Pin met Vrouwelijke Achterste Montage en IP67 rating biedt betrouwbare prestaties voor industriële toepassingen.Deze flens connector heeft een 5-pin ontwerp dat zorgt voor een stabiele signaaloverdracht in complexe elektrische systemen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Standaard | IEC 61076-2-101 |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactoppervlakmateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactmateriaal | PA, zwart |
| Huismateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Zeehondenmateriaal | FPM/FKM |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Verontreinigingsgraad | 3 |
| Omgevingstemperatuur | -25°C tot +85°C |
| Paringscycli | > 100 |
| Grade van bescherming | IP67 |
| Pin toewijzing | Montage-type | Codering | Nominale stroom | Spanning | Kabeluitlaat | Beëindiging van contacten | Deel nr. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Achterste montage | Een | 4A | 60 V | Recht. | Soldeerbeker | F1205M-SR/M16 |