| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | MB1208-2P-PCB1 |
| MOQ: | 10 stukken |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | document vakje verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Aansluitdoos |
| Uitgang | PNP |
| Afsluiting | M12 connectoren |
| Type | LED |
| Nominale spanning | 24V DC/AC |
| Connector | PCB |
Deze industriële verdeeldoos is voorzien van een dubbelkanaals 8-positie PNP-configuratie met M12 connectoren, ontworpen voor betrouwbare prestaties in veeleisende omgevingen.
De M12 waterdichte connectoren bieden gemakkelijke installatie met moer-vaste aansluitingen voor eenvoudige, snelle verbindingen en gekrimpte aansluitingen voor efficiënte batchverbindingen. De waterdichte connector serie is ideaal voor toepassingen die bescherming tegen water en stof vereisen.
| Bestelmodel | MB1208-2P-PCB1 |
| Type | PNP |
| M12 Socket | |
| Nominaal vermogen Ue | 24V DC/AC |
| Nominale bedrijfsspanning Ub | 18...30 V DC |
| Stroombelastbaarheid (A) | 4 A |
| Totale stroom (A) | 6 A |
| Stroomindicatielampje | Groen LED-indicatielampje |
| Beschermingsgraad behuizing | IP67 (bij correcte aansluiting) |