| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | M1203M-5/P00K |
| MOQ: | 50 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag packing |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Draadmeter | 3 × 0,34 (3 × 22AWG) PVC, zwart |
| Contactmateriaal | PA, zwart |
| Zeehondenmateriaal | FPM/FKM |
| Kabellengte | 1M/2M/3M/5M/10M/15M |
| Spanning | 250 V |
| Nominale stroom | 4A |
| Paringscycli | > 100 |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
De M12 Connector with Pre-molded Cable is ontworpen voor harde industriële omgevingen, waardoor het ideaal is voor machines, automatisering, robotica en andere veeleisende toepassingen.De duurzame constructie zorgt voor betrouwbare prestaties onder moeilijke omstandigheden.
| Standaard | IEC 61076-2-101 |
|---|---|
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactoppervlakmateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| Zeehondenmateriaal | FPM/FKM |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Verontreinigingsgraad | 3 |
| Omgevingstemperatuur | -25°C tot +85°C |
| Grade van bescherming | IP67 |
| Pin toewijzing | Verbindingsmethode | Codering | Nominale stroom | Spanning | Draadmeter | Kabeluitlaat | Lange | Model nr. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1=BN 3=BU 4=BK |
Een | 4A | 250 V | 3x0.34 (3×22AWG) PVC, zwart |
Recht. | 5M | M1203M-5/P00K |
Onze M12 Connector wordt geleverd met uitgebreide technische ondersteuning en diensten: