| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | M1204M-2/P00K |
| MOQ: | 80 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag packing |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Zeehondenmateriaal | FPM/FKM |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale stroom | 4A |
| Kabellengte | 10M |
| Omgevingstemperatuur | -25°C tot +85°C |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Grade van bescherming | IP67 |
| Paringscycli | > 100 |
De M12 Sensor Connector is een vooraf geassembleerde kabelconnector met een 4-pin mannelijke rechte stopcontact, ontworpen voor harde industriële omgevingen.met een verontreinigingsgraad van 3 en een spanning van 250 VDeze duurzame connector is ideaal voor veeleisende toepassingen.
| Standaard | IEC 61076-2-101 |
|---|---|
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactoppervlakmateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| Zeehondenmateriaal | FPM/FKM |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Verontreinigingsgraad | 3 |
| Paringscycli | > 100 |
| Pin toewijzing | Verbindingsmethode | Codering | Nominale stroom | Spanning | Draadmeter | Kabeluitlaat | Lange | Model nr. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1=BN 2=WH 3=BU 4=BK |
Een | 4A | 250 V | 4×0,34 (4×22AWG) PVC, zwart |
Recht. | 2M | M1204M-2/P00K |
De M12-aansluiting is ontworpen voor toepassingen met een hoge betrouwbaarheid en is voorzien van IP67-bescherming tegen het binnendringen van stof en water, met FPM/FKM-dichtingen voor chemische weerstand.sensornetwerken, en buitenapparatuur waarvoor duurzame elektrische aansluitingen nodig zijn.
Ons product omvat uitgebreide technische ondersteuning van deskundigen uit de industrie om te helpen met installatie, probleemoplossing en toepassingsspecifieke begeleiding.