| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | M1204DM-10-M1204DM/E331 |
| MOQ: | 50 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Naam | IE-connector |
| Draadmeter | 2 x 2 x 0.25, afgeschermd |
| Nominale stroom | 1.5A |
| Standaard | IEC 61076-2-101 |
| Contact | M12 tot en met M12 4 pin |
| Waterdicht | IP67 |
| Kabel | Blauwgroen |
Industriële M12-connector IE-kabel- Voorgeassembleerd en afgeschermd voor Ethernet/IP, met zowel 4-pin als 8-pin varianten met D/A/X codering flexibiliteit.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Standaard | IEC 61076-2-101 |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactoppervlakmateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactmateriaal | PA, zwart |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| Zeehondenmateriaal | FPM/FKM |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Verontreinigingsgraad | 3 |
| Omgevingstemperatuur | -25°C tot +85°C |
| Paringscycli | > 100 |
| Grade van bescherming | IP67 |
| Pin toewijzing | Kleur van de draad | Codering | Nominale stroom | Spanning | Draadmeter | Kabeluitlaat | Lange | Model nr. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 = WH/OR(+tx) 2 = WH/GH(+rx) 3 = OR(-tx) 4 = GN(-rx) |
D | 1.5A | 60 V | 2x2x0.14, afgeschermd (2 × 2 × 26 AWG) Blauwgroen, PUR, trekketen Overdosis = 6.2 |
Recht. | 10M | M1204DM-10-M1204DM/E331 |