| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | M1208XM-10-M1208XM/E621 |
| MOQ: | 50 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Beschrijving | Ethernet/IP-connector |
| Contact | M12 tot en met M12 |
| Pinnetje | 8 pin |
| Kleur van de draad | 1 = WH/OR 2 = OR 3 = WH/GN 4 = GN 5 = WH/BN 6 = BN 7 = WH/BU 8 = BU |
| Draadmeter | 4x2x0.25, afgeschermd (4×2×24AWG) |
| Kleur van de kabel | Geelgroen |
| Kabelmateriaal | PVC |
| Afmeting van de kabel | 8.0 |
| Standaard | IEC 61076-2-101 |
|---|---|
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactoppervlakmateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactmateriaal | PA, zwart |
| Huismateriaal | TPU, zwart |
| Zeehondenmateriaal | FPM/FKM |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Verontreinigingsgraad | 3 |
| Omgevingstemperatuur | -25°C tot +85°C |
| Paringscycli | > 100 |
| Grade van bescherming | IP67 |
| Pin toewijzing | Kleur van de draad | Codering | Nominale stroom | Spanning | Draadmeter | Kabeluitlaat | Lange | Model nr. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 = WH/OR 2 = OF 3 = WH/GN 4 = GN 5 = WH/BN 6 = BN 7 = WH/BU 8 = BU |
X | 0.5A | 50 V | 4x2x0.25, afgeschermd (4×2×24AWG) geelgroen, PVC, trekketen, OD=8.0 | Recht. | 10M | M1208XM-10-M1208XM/E621 |