| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | F1203FA-PF/M12C |
| MOQ: | 50 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Beschrijving | M12 aansluiting 90 graden |
| Type | PCB's |
| Contactmethode | Draadverbinding |
| Pinconfiguratie | 2/3/4/5/6/7 |
| Code | A B D |
| Temperatuurbereik | -40°C tot +80°C |
| Levenscyclus | ≥ 500 paringscycli |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Standaard | IEC 61076-2-101 |
| Materiaal van de knoflook | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactoppervlakmateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Contactmateriaal | PA, zwart |
| Huismateriaal | PBT/PA, zwart |
| Zeehondenmateriaal | FPM/FKM |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Contactweerstand | ≤ 5mΩ |
| Verontreinigingsgraad | 3 |
| Omgevingstemperatuur | -40°C tot +80°C |
| Paringscycli | ≥ 500 |
| Grade van bescherming | IP67 |