| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | U18-D500N(P) 1T-R00A |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Model | U18-D500N(P)1T-R00A |
| Detectiebereik | 50-500mm |
| Blinde Zone | 0-50mm |
| Resolutie | 0.15mm |
| Herhaalbaarheid | ±0.15%V.B. |
| Nauwkeurigheid | ±1% (met temperatuurcompensatie) |
| Responstijd | 32ms |
| Schakelfrequentie | 31Hz |
| Voedingsspanning | 10-30V DC met beveiliging tegen omgekeerde polariteit |
| Behuizingsclassificatie | IP67 |
| Aansluittype | 5-pins M12 connector |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +70°C |
| Gewicht | 35g |