| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | U18-D500N(P) 2T-R00A |
| MOQ: | 10 stukken |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
De U18 Ultrasone Sensor beschikt over een NPN/PNP schakeluitgang met een detectiebereik van 50-500mm, ontworpen voor industriële toepassingen die betrouwbare afstandsmeting vereisen.
| Model | U18-D500N(P)2T-R00A |
| Detectiebereik | 50-500mm |
| Dode Zone | 0-50mm |
| Resolutie | 0,15mm |
| Herhaalbaarheid | ±0,15%V.B. |
| Nauwkeurigheid | ±1% (met temperatuurcompensatie) |
| Responstijd | 32ms |
| Schakel Hysteresis | 2mm |
| Schakelfrequentie | 31Hz |
| Initialisatietijd | < 500ms |
| Voedingsspanning | 10-30V DC met beveiliging tegen omgekeerde polariteit |
| LED Indicatoren | Rood (geen object gedetecteerd), Groen (object gedetecteerd) |
| Overstroombeveiliging | 200mA |
| Belasting Impedantie | I/ 1k Ohm |
| Stroom zonder belasting | ≤30mA |
| Ingangstype | Teach-in en synchronisatie |
| Materiaal | Koper vernikkeld, kunststof fittingen, glas epoxyhars |
| Behuizingsclassificatie | IP67 |
| Aansluittype | 5-pins M12 connector |
| Omgevingstemperatuur | -25℃ ~ +70℃ |
| Opslagtemperatuur | -40℃ ~ +85℃ |
| Gewicht | 35g |
| Uitgangstype | N2: 2 npn schakeluitgang NO/NC P2: 2 pnp schakeluitgang NO/NC |