| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | U18-D500N(P)32T-R00A |
| MOQ: | 10 stukken |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Detectiebereik | 50-500mm |
| Resolutie | 0.15mm |
| Herhaalbaarheid | ±0.15% E.V. |
| Voedingsspanning | 10-30V DC, beveiliging tegen omgekeerde polariteit |
| Schakelfrequentie | 31Hz |
| Rode LED | geen object gedetecteerd: Brandt, teach-in wanneer geen object gedetecteerd: Knippert |
| Belastingsimpedantie | I/ < 300 Ohm, U/ > 1k Ohm |
| Stroom zonder belasting | ≤30mA |
| Model | U18-D500N(P)32T-R00A |
| Dode zone | 0-50mm |
| Nauwkeurigheid | ±1% (ingebouwde temperatuurdriftcompensatie) |
| Responstijd | 32ms |
| Schakelhysteresis | 2mm |
| Initialisatietijd | < 500ms |
| Groene LED | object gedetecteerd: Brandt, teach-in wanneer object gedetecteerd: Knippert |
| Overstroombeveiliging | 200mA, Rode LED en Groene LED knipperen tegelijkertijd |
| Ingangstype | Teach-in en synchronisatie |
| Materiaal | Koper vernikkeld, kunststof onderdelen, glas epoxyhars |
| Behuizingsclassificatie | IP67 |
| Aansluittype | 5pin, M12 connector |
| Omgevingstemperatuur | -25℃ ~ +70℃ (248~343K) |
| Opslagtemperatuur | -40℃ ~ +85℃ (233~358K) |
| Gewicht | 35g |
| Uitgangstype | N32: 2 NPN schakeluitgang NO/NC P32: 2 PNP schakeluitgang NO/NC |