| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | U18-D1000N(P)32T-R00A |
| MOQ: | 10 stukken |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Detectiebereik | 60-1000mm |
| Blind zone | 0-60mm |
| Behuizingsklasse | IP67 |
| Responstijd | 52ms |
| Schakel hysteresis | 2mm |
| Schakelfrequentie | 19Hz |
| Initialisatietijd | < 500ms |
| Herhaalbaarheid | ±0.15% V.G. |
| Model | U18-D1000N(P)32T-R00A |
| Detectiebereik | 60-1000mm |
| Blind zone | 0-60mm |
| Resolutie | 0.17mm |
| Herhaalbaarheid | ±0.15%V.G. |
| Nauwkeurigheid | ±1% (met ingebouwde temperatuurdriftcompensatie) |
| Responstijd | 52ms |
| Schakel hysteresis | 2mm |
| Schakelfrequentie | 19Hz |
| Initialisatietijd | < 500ms |
| Voedingsspanning | 10-30V DC met beveiliging tegen omgekeerde polariteit |
| LED indicatoren | Rood: geen object gedetecteerd (brandt), Groen: object gedetecteerd (brandt) |
| Overstroombeveiliging | 200mA (LEDs knipperen tegelijkertijd bij activering) |
| Belastingsimpedantie | I/ 1k Ohm |
| Stroom zonder belasting | ≤30mA |
| Ingangstype | Teach-in en synchronisatie |
| Materiaal | Koper vernikkeld, kunststof onderdelen, glas epoxyhars |
| Behuizingsklasse | IP67 |
| Aansluittype | 5-pins, M12 connector |
| Omgevingstemperatuur | -25℃ ~ +70℃ (248~343K) |
| Opslagtemperatuur | -40℃ ~ +85℃ (233~358K) |
| Gewicht | 38g |
| Uitgangstype | N32: 1 NPN schakeluitgang NO/NC P32: 1 PNP schakeluitgang NO/NC |