| Merknaam: | Kronz |
| Modelnummer: | U18-D500UT-R00A |
| MOQ: | 10 stukken |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Beschrijving | Ultrasone sensor |
| Behuizingsclassificatie | IP67 |
| Resolutie | 0,15 mm |
| Herhaalbaarheid | ±0,15% V.G. |
| Nauwkeurigheid | ±1% |
| Stroom zonder belasting | ≤30mA |
| Ingangstype | Teach-in en synchronisatie |
| Aansluittype | 5-pins, M12 connector |
Ultrasone sensor U118-D500UT-R00A heeft een detectiebereik van 50-500 mm, een voedingsspanning van 10-30VDC, beveiliging tegen omgekeerde polariteit. Analoge spanningsuitgang 0-10V, omhoog/omlaag. Ultrasone sensoren gebruiken ultrasone golven voor zaken als het detecteren van de afstand tot een object, het detecteren van de aanwezigheid of afwezigheid van objecten, en het detecteren van de beweging van objecten.
| Model | U18-D500UT-R00A |
| Detectiebereik | 50-500mm |
| Dode zone | 0-50mm |
| Resolutie | 0,15 mm |
| Herhaalbaarheid | ±0,15% V.G. |
| Nauwkeurigheid | ±1% (ingebouwde temperatuurdriftcompensatie) |
| Responstijd | 32ms |
| Initialisatietijd | < 500ms |
| Voedingsspanning | 10-30V DC, beveiligd tegen omgekeerde polariteit |
| Rode LED | geen object gedetecteerd: Licht op, teach-in wanneer geen object gedetecteerd: Knippert |
| Groene LED | object gedetecteerd: Licht op, teach-in wanneer object gedetecteerd: Knippert |
| Overstroombeveiliging | 200mA, Rode LED en Groene LED knipperen tegelijkertijd |
| Belastingimpedantie | |
| Stroom zonder belasting | ≤30mA |
| Ingangstype | teach-in en synchronisatie |
| Materiaal | Koper vernikkeld, kunststof onderdelen, glas epoxyhars |
| Behuizingsclassificatie | IP67 |
| Aansluittype | 5-pins, M12 connector |
| Omgevingstemperatuur | -25℃ ~ +70℃(248~343K) |
| Opslagtemperatuur | -40℃ ~ +85℃(233~358K) |
| Gewicht | 35g |
| Uitgangstype | U: 1 analoge spanningsuitgang 0-10V, omhoog/omlaag |