| Merknaam: | Kronz |
| Modelnummer: | U18-D1000UT-R00A |
| MOQ: | 10 stukken |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productienaam | U18 Ultrasone sensoren |
| Analoog-uitgang | Spanning 0-10V, op/af |
| Stroom zonder belasting | ≤ 30 mA |
| Resolutie | 0.17mm |
| Reactietijd | 52 ms |
| Output | Analoogstroom |
| Type aansluiting | 5 pin, M12 aansluiting |
| Voedingsspanning | 10-30VDC |
De ultrasoonsensor U18-D1000UT-R00A beschikt over een detectiebereik van 60-1000 mm met 10-30VDC voedingsspanning en omgekeerde polariteitsbescherming.Deze sensor van industriële kwaliteit biedt een nauwkeurige 0-10V analoge spanningsuitgang (op/af) met een snelle 52ms responstijd, waardoor het ideaal is voor afstandsmeting en voorwerpdetectie.
| Model | U18-D1000UT-R00A |
| Detectiebereik | 60-1000 mm |
| Blinde zone | 0-60 mm |
| Resolutie | 0.17mm |
| Herhaalbaarheid | ± 0,15% F.S. |
| Precisiteit | ± 1% (met temperatuurcompensatie) |
| Reactietijd | 52 ms |
| Initialisatietijd | < 500 ms |
| Voerspanning | 10-30V gelijkstroom (beveiligd tegen omgekeerde polariteit) |
| LED-indicatoren | Rood (geen object), groen (object gedetecteerd) |
| Bescherming tegen overstromingen | 200 mA |
| Belastingsimpedantie | I/ < 300 Ohm, U/ > 1k Ohm |
| Stroom zonder belasting | ≤ 30 mA |
| Materiaal | koperen vernikkelde, kunststof fittings, epoxyhars van glas |
| Kwalificatie van de behuizing | IP67 |
| Type verbinding | 5 pin, M12 aansluiting |
| Omgevingstemperatuur | -25°C tot +70°C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot +85°C |
| Gewicht | 38 g |