| Merknaam: | KRONZ |
| Modelnummer: | U18-D1000UIT-R00A |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakkingsdetails: | Polybag packing |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Uitgangstype N2I | 1 Analoogspanningsuitgang 0-10V +1 Analoogstroomuitgang 4-20mA, op/af |
| Bescherming tegen overstromingen | 200mA, rode LED en groene LED knipperend tegelijkertijd |
| Initialisatietijd | < 500 ms |
| Herhaalbaarheid | ± 0,15% F.S. |
| Rode LED | Geen voorwerp gedetecteerd: Lichten aan, Teaching-in wanneer geen voorwerp gedetecteerd: flitsen |
| Precisiteit | ± 1% ((ingebouwde compensatie voor temperatuurverschuivingen) |
| Klassificatie van de behuizing | IP67 |
| Loadimpedantie | I/< 300 Ohm, U/> 1K Ohm |
De industriële ultrasone sensor is een hoogprecisie-apparaat met LED-display, ontworpen voor nauwkeurige afstandsmeting in industriële omgevingen.17 mm en meetbereik van 60-1000 mm, zorgt het voor betrouwbare prestaties bij veeleisende toepassingen.
| Precisiteit | ± 1% (ingebouwde compensatie voor temperatuurverschuivingen) |
| Type verbinding | 5 pin, M12 connector |
| Uitslag Type UI | 1 Analoogspanningsuitgang 0-10V +1 Analoogstroomuitgang 4-20mA, op/af |
| Klassificatie van de behuizing | IP67 |
| Voerspanning | 10-30V gelijkstroom, omgekeerde polariteit Bescherming |
| Herhaalbaarheid | ± 0,15% F.S. |
| Gewicht | 38 g |
De KRONZ Industrial Ultrasonic Sensor is ideaal voor verschillende industriële toepassingen, waaronder: